• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se ju gjej prape!

Tarzani

Super Anëtar
Anëtar
Aug 18, 2016
Postime
866
Pikët
43
Vendndodhja
Canada
Ne nuk kemi humbur qe te na gjesh. Mireserierdhe dhe te fala Çitës.
Mund ta kishe ba dhe ma t’kandshem humorin, por ani, keshtu zgjodhe ti. Me “mire se ju gjej” due t’them m’bahet qejfi qi u ktheva n’mes tuaj. Feminist. Çitës shko jepja vete te falat, nse don. A ban?
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
5,177
Pikët
113
Mund ta kishe ba dhe ma t’kandshem humorin, por ani, keshtu zgjodhe ti. Me “mire se ju gjej” due t’them m’bahet qejfi qi u ktheva n’mes tuaj. Feminist. Çitës shko jepja vete te falat, nse don. A ban?
Mire qe s'te pelqen humori im, por sa per sqarim ketu kane hapur nje teme me ciftet e javes dhe meqe ke vene avatarin Tarzani une per humor te ciftosa me Citen per shaka. Kaq. Heren tjeter nuk bej me humor me ty. Tung!
 

Tarzani

Super Anëtar
Anëtar
Aug 18, 2016
Postime
866
Pikët
43
Vendndodhja
Canada
Mire qe s'te pelqen humori im, por sa per sqarim ketu kane hapur nje teme me ciftet e javes dhe meqe ke vene avatarin Tarzani une per humor te ciftosa me Citen per shaka. Kaq. Heren tjeter nuk bej me humor me ty. Tung!
Ka dhe humor te tipit sarkazem. Apo dhe gjoja sikur s’e kuptova. A bon ta marr humorin sikur dua une psh? Si mund ta quash ate hyjneshen aty çita?
 
Top