• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se ju gjej...

Status
Temë e mbyllur.

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Ju pershendes te gjitheve
Emri im eshte Edi, lindur dhe rritur ne Pogradec
Shpresoj tja kaloj mire bashke me ju, faleminderit
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Mire se ju gjej...

mire se erdhe ediplus dhe cdo te mira ne jete, kalofsh bukur me ne
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
7,775
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se ju gjej...

Mire se erdhe
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se ju gjej...

Mire se erdhe Edi kalofsh sa me mire.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,809
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se ju gjej...

Mire se erdhe Poradeci
Kalofsh mire
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Mire se ju gjej...

ediplus mirese erdhe ne forum..uroj tja kalofsh kendshem :)
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Mire se ju gjej...

mire se erdhe dhe ja kalofsh bukur-shok-
 
Status
Temë e mbyllur.
Top