• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

mire se ju gjej:)

Status
Temë e mbyllur.

juveforever

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 25, 2010
Postime
26
Pikët
0
Vendndodhja
itali
quhem eraldo, jam nga elbasani por prej vitesh banoj ne itali.
u regjistrava ne kete forum sepse mu duk interesant;)), dhe ja ku jam. dikush ketu mund edhe te me njohe se me ka sugjeruar kete forum ne nje forum tjeter;)).
hobet e mia jane: sporti (futbolli, ku jame dhe shume i informuar) por dhe sportet ne pergjithesi. kenga, dhe ku kendoj ndonjeher, skam ndonje ze te mire, por besoj se e kaloj klasen:d, pastaj kercimi. nejse per me shume do te me njihni ne vazhdim;))

shpresoj qe do tja kaloj mire ketu midis jush:)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: mire se ju gjej:)mir se na erdhe MILANISTA FOREVER hahhahha :) me juve ste pershendes :p
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: mire se ju gjej:)

mire se erdhe juveforever
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: mire se ju gjej:)

Mire se erdhe juveforever dhe kalofsh sa me mire ne Forum-Al
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: mire se ju gjej:)

Mir se erdhe juveforever :)
 

juveforever

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 25, 2010
Postime
26
Pikët
0
Vendndodhja
itali
Përgjigje e: mire se ju gjej:)

flm sh per mikpritjen, do te mundohem te jem sa me aktiv ne kete forum;))
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: mire se ju gjej:)

WELCOME, tja kalosh bukur midis nesh.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top