• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se ju gjej

Status
Temë e mbyllur.

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Hi cuna dhe goca.
Mir se ju gjej ne forumin tuaj te bukur. Une jam Marina dhe kam shum deshir te behem pjes e forumit tuaj. Do me pranoni ? Jeni shum te mir ju kiss te gjithve.
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Mire se ju gjej

Je mese e mirepritur e dashur :)!
Kalofsh momente sa me te kendshme ne kete forum edhe familjarizim sa me te shpejte me temat e anetaret ;)!
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Mire se ju gjej

Nuk ke arsye te me falenderosh ...
Eshte fakt qe do kalosh bukur mes nesh,nuk ka sesi te ndodhe ndryshe :)!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,977
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se ju gjej

Marina Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh..
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Mire se ju gjej

Thnx Cold, Belle, Roxy,kisskisskiss`.`love`` te gjithve.
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Mire se ju gjej

mire se erdhe dha ja kalofsh sa me bukur ketu Marina..:)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Mire se ju gjej

Mirse erdhe Marina..
 
Status
Temë e mbyllur.
Top