• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se ju gjeta dhe une!

Status
Temë e mbyllur.

EJMC

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 22, 2011
Postime
1
Pikët
0
pershendetje , dhe une jam anetar i ri
Urime te perzemerta per forumin !
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,421
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se ju gjeta dhe une!

Mire se erdhe EJMC kalofsh se me mire ketu !
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,567
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se ju gjeta dhe une!

Ja kalofsh si doni juve...bukur!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top