• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se ju gjeta forumista!

Status
Temë e mbyllur.

Morrison

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
712
Pikët
0
Vendndodhja
me kembe ne toke
Pershendetje te gjitheve, erdha tek ky forum me mendimin qe te largohem nga i ashtequajturi "Forumi shqiptar" qe vetem shqiptar nuk eshte. Mbaj te njejtin nickname qe kisha dhe atje. Shpresoj qe ky forum te jete vertet shqiptar dhe jo propagandistik antishqiptar dhe partiak si i ashtequajturi "Forumi-Shqiptar" qe drejtohet nga njerez qe propagandojne kundra integritetit tone ne shoqerine e civilizuar dhe duke dizinformuar c'do forumist qe ben pjese aty ne menyren me hipokrite mbi te gjitha ceshtjet historike, patriotike, politike, shoqerore e kulturore shqiptare.

Interesat e mia jane shkenca, informatika, dhe nga pak historia, letersia dhe muzika. Uroj qe t'ia kalojme sa me mire bashke dhe te kemi frymen e unitetit si nje komb dhe idete filozofike, kulturore, politike dhe krahinore te mos ndikojne aspak ne bashkjetesen virtuale ktu ne forum.

Urrej injorancen, antishqiptarizmin, militantizmin partiak dhe mosrespektimin e tjetrit kur ky e meriton respektin ne cfaredo lloj niveli dhe kur nuk perfaqson asnje nga vecorite e mesiperme.

Pasi eshte nje forum i ri dhe shume tema mesa pashe nuk jane shume te zhvilluara ( ose une nuk di akoma ku ti kerkoj temat :d ) uroj qe te gjith bashke te kontribojme me aq sa mundemi ne zhvillimin kulturor dhe atdhetar te ktij forumi pa ekstremizem.

Dhe nje here mire se ju gjeta dhe pershendetje te gjitheve...!
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Mire se ju gjeta forumista!

Mire se erdhe Morrison , uroj qe nuk do te zhgenjehesh nga forumi dhe per çdo pakenaqesi do jemi te gatshem te degjojme .

Kalofsh sa me mire !
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,421
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se ju gjeta forumista!

Mire se erdhe morrison, me pelqeu jasht mase prezantimi jot ! te uroj te kalosh sa me bukur midish nesh.
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Mire se ju gjeta forumista!

Morrison , mirë se erdhe , .. sa i perket pseudonimit gati te gjith e kan te njejtin...te deshiroj te kalosh sa ma mirë ne ket forum :)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,566
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se ju gjeta forumista!

Pershendetje te gjitheve, erdha tek ky forum me mendimin qe te largohem nga i ashtequajturi "Forumi shqiptar" qe vetem shqiptar nuk eshte. Mbaj te njejtin nickname qe kisha dhe atje. Shpresoj qe ky forum te jete vertet shqiptar dhe jo propagandistik antishqiptar dhe partiak si i ashtequajturi "Forumi-Shqiptar" qe drejtohet nga njerez qe propagandojne kundra integritetit tone ne shoqerine e civilizuar dhe duke dizinformuar c'do forumist qe ben pjese aty ne menyren me hipokrite mbi te gjitha ceshtjet historike, patriotike, politike, shoqerore e kulturore shqiptare.

Interesat e mia jane shkenca, informatika, dhe nga pak historia, letersia dhe muzika. Uroj qe t'ia kalojme sa me mire bashke dhe te kemi frymen e unitetit si nje komb dhe idete filozofike, kulturore, politike dhe krahinore te mos ndikojne aspak ne bashkjetesen virtuale ktu ne forum.

Urrej injorancen, antishqiptarizmin, militantizmin partiak dhe mosrespektimin e tjetrit kur ky e meriton respektin ne cfaredo lloj niveli dhe kur nuk perfaqson asnje nga vecorite e mesiperme.

Pasi eshte nje forum i ri dhe shume tema mesa pashe nuk jane shume te zhvilluara ( ose une nuk di akoma ku ti kerkoj temat :d ) uroj qe te gjith bashke te kontribojme me aq sa mundemi ne zhvillimin kulturor dhe atdhetar te ktij forumi pa ekstremizem.

Dhe nje here mire se ju gjeta dhe pershendetje te gjitheve...!
Mirese erdhe.
PS: me ke bere nje pyetje dikur?
E do pergjigjen ketu apo e sqarojme personalisht.
klm.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,125
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se ju gjeta forumista!

Mire se erdhe ,dhe kalofsh kendshem ne forum:)

Prezantimi juaj me pelqeu shume:)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Mire se ju gjeta forumista!

Mire se erdhe morrison, te uroj cdo te mira
 

Morrison

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
712
Pikët
0
Vendndodhja
me kembe ne toke
Përgjigje e: Mire se ju gjeta forumista!

Pershendetje te gjitheve, faleminderit per mikpritjen...

Gezohem qe gjeta dhe disa nga ju ketu (mbase keni qene te gjithe, por vetem disa emra me jane fiksuar) qe keni qene dhe tek ai tjetri "qofte largu" :)

Busavata thanks per avatarin (besoj se ti ma vendose :) ), akoma nuk jam familjarizuar me menun...

Sa per postimet e para te miat, nuk jam tip qe merrem me politik, por kto dite jam ligeshtuar shume me situaten ne Shqiperi... dhe une si gjith mergimtaret e tjere jam shume i ndjeshem ndaj ceshtjeve rreth atdheut tim.
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Mire se ju gjeta forumista!

Mirë se erdhe Morrison!
Mirë bën që nuk merresh me politikë. Sa më pak të merresh me politikë, aq më mirë është dhe aq më i qetë do të jesh. Unë kam ca vite që nuk i dëgjoj më fare se ç'thonë, se kuptova që janë të gjithë njëlloj.
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,825
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se ju gjeta forumista!

Mir se erdhe mes nesh :)
 

Alb

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2011
Postime
229
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mire se ju gjeta forumista!

Mire se na erdhe morrison te uroj qendrim te kendshem :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top