• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se ju gjeta shoke/shoqe.

Status
Temë e mbyllur.

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Jam Apollyon, 29 vjec (moshe e thyme mo ) ama jam si djal i ri, si me pas dal tani nga viti pare. Banoj ne Tirane, gjinia mashkull, ca me ju then me teper per veten, kush do te me bleje ndonje pale atlete ja them edhe nr e kembes. :p

Ja kalofshim mire. -paqe-
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Mire se ju gjeta shoke/shoqe.Mire se na erdhe Apollyon te uroj cdo te mira ne jete
Rrespekt prej mua kolege
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Mire se ju gjeta shoke/shoqe.

Mire se vjen , kalofsh mire se jemi nje shoqeri e hajrit ketej .
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: Mire se ju gjeta shoke/shoqe.

Mire se ju gjeta cuna. Birrat kush i ka sonte?
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Mire se ju gjeta shoke/shoqe.

Wauuuuuuuuuuuuuuu ca po me shohin syte

Mireserdhe Apollyon shpresoj tja kalosh sa me mire ketu
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: Mire se ju gjeta shoke/shoqe.

Flm flm jeni shum te mire. Perqafime per te gjith.
 

kriko

Anëtar
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
143
Pikët
18
Vendndodhja
ketu afer
Përgjigje e: Mire se ju gjeta shoke/shoqe.

Mir se na ki ardh Apollyon kalofsh mir mes nesh mik.......
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se ju gjeta shoke/shoqe.

Mire se erdhe Apollyon kalofsh sa me mire midis nesh.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Mire se ju gjeta shoke/shoqe.

Apollyon Mire se erdhe lali ... spo shof te dali njeri Zot me ti ble atletet,, po dal un ..Tani na thuj nr e komes lol

Kalofsh kendshem :)
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: Mire se ju gjeta shoke/shoqe.

Ahahaha 42/.5 e kam.. te bardha mrena munsive te lutem, se nuk e di me pelqen ngjyra e bardhe.. haha

Mire se ju gjeta, e ja kalofshim sa me mire, qe tani po me duket qe ne kte forum jan mledh dora me e mire e te gjith forumeve. :)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Mire se ju gjeta shoke/shoqe.

Ahahaha 42/.5 e kam.. te bardha mrena munsive te lutem, se nuk e di me pelqen ngjyra e bardhe.. haha

Mire se ju gjeta, e ja kalofshim sa me mire, qe tani po me duket qe ne kte forum jan mledh dora me e mire e te gjith forumeve. :)
mos gabo me na thire ato injorantat hahahahahahahahahaahha
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Mire se ju gjeta shoke/shoqe.

mos gabo me na thire ato injorantat hahahahahahahahahaahha
Dhe une jam dakorte me mendimin ketij te dehurit nga chocholata

nuk i duam ata prototipat ketu se jami shume rehat keshtu si jemi
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: Mire se ju gjeta shoke/shoqe.

Nuk thirr njeri un jo.. pa merak. Mjaft jena kaq sa jena.

Beaute, Lagjia Me pallate shum, Shkalla 1, Kerko per mu. :D
 
Status
Temë e mbyllur.
Top