• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se ju gjeta te gjitheve!

Status
Temë e mbyllur.

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
15,792
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Pershendetje!

Nuk kisha rene ne kontakt me pare me kete forum.
Nga nje shetitje e pare ketu ne forum kam krijuar pershtypjet me te mira. Te shpresojme qe ky forum, me shoqerine e tij do te na i mbushi me kenaqesi oret tona te lira.

Me kenaqesi
peshkaqeni33!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,390
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se ju gjeta te gjitheve!

Mire se erdhe peshkaqeni33 kalofsh sa me mire ketu !
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Mire se ju gjeta te gjitheve!

Mire se erdhe ! Ketu nuk i prishet qefi njeriu , mjafton pak miresjellje ndermjet antareve dhe te gjithe jemi rehat .
 

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,816
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se ju gjeta te gjitheve!

Mire se vjen, t'jesh i sigurte ketu kalohet shkelqyeshem. :)
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se ju gjeta te gjitheve!

Kalofsh bukur ktu :)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Mire se ju gjeta te gjitheve!

Mire se erdhe Peshkaqen( leri njerezit rahat ne uje):d
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,489
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se ju gjeta te gjitheve!

Pershendetje!

Nuk kisha rene ne kontakt me pare me kete forum.
Nga nje shetitje e pare ketu ne forum kam krijuar pershtypjet me te mira. Te shpresojme qe ky forum, me shoqerine e tij do te na i mbushi me kenaqesi oret tona te lira.

Me kenaqesi
peshkaqeni33!
Nuk e ke bere xhiron kot ;))
Sic ka shkruar dhe daniel00 pak miresjellje dhe respekt me njeri-tjetrin,por edhe kur teprohet(nga mua) gjehet fjala,sepse SHQIPTARE jemi ne fund te fundit.
E zgjata shume,je i shume i mirepritur nga ana ime.
Kalofsh bukur dhe kenaqesi te kesh.-shok-
PS: ketu nuk te pushkaton njeri LOL
 
Status
Temë e mbyllur.
Top