• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se ju gjeta te Gjitheve

Status
Temë e mbyllur.

vajze_labe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2009
Postime
26
Pikët
0
Pershendetje te gjitheve Dhe mire se ju gjeta ne kete forum te bukur e te larmishem,, uroj te kaloj mire mes jushe ketu,, quhem anila jetoj ne usa mosha aktuale 24 vjec :) Mire u degjofshim Me respekt Anila:)
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Mire se ju gjeta te Gjitheve

Mir Se Erdhe vajze_labe Thnx Qe U Bere Pjestare E Forumit Ton - Te Uroj Tja Kalosh Sa Me Mir Ne Pranin E Pjestareve Te Tjer Te Forum-Al.Com
 

vajze_labe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2009
Postime
26
Pikët
0
Titulli: Mire se ju gjeta te Gjitheve

ju flm dhe mire se ju gjej shpresoj ta kalojme mire
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,346
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Mire se ju gjeta te Gjitheve

Mir se erdhe Anila dhe kalofsh sa me bukur midis nesh :)
 

SnAke

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
87
Pikët
0
welcom baby shpresoj tja kalosh bukur kohen qe do harxhosh ne forum dhe sa me aktive :D
 

vajze_labe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2009
Postime
26
Pikët
0
Titulli: Mire se ju gjeta te Gjitheve

ju flm te gjitheve qe me uruat mire se ardhjen time ketu
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,346
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Mire se ju gjeta te Gjitheve

Jepi pak gjalleri Forumit tani pervishi monget lol :)
 

vajze_labe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2009
Postime
26
Pikët
0
Titulli: Mire se ju gjeta te Gjitheve

Mire se te pruri Zoti ty i her.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top