• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se ju gjeta te gjitheve!!!

Status
Temë e mbyllur.

Era

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
13
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Pershendetje e mire se rrini:)

Une jam era e jam nga Elbasani.
Kam disa vite qe jetoj ne Itali e kam ardhur ketu per arsye studimesh.
Kam mbaruar shkollen e larte e specializimin, duke vazhduar akoma me lart karrieren studentore, por me mire mos ndalem ne kete pike...
Me pelqen te njoh sa me shume njerez.
Frekuentoj forume te ndryshme e jo vetem shqipetare, edhe se dobesia ime eshte tek keto te fundit, pasi ndonjehere edhe shplodhemi me llafe nga vendi yne e ne gjuhen tone.
Sic shikohet nga shprehjet e mija une adhuroj cdo gje qe ka te beje me Shqiperine e shpresoj qe nje dite, pasi te kem arritur disa gjera ketu ku ndodhem, te rikthehem e te punoj ne e per vendin tim.
Shpresoj qe t'ia kalojme sa me mire se bashku, duke qene se kalojme goxha ore ne internet!

Miqesisht,

era.
`thankyou`
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se ju gjeta te gjitheve!!!

Era Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,827
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se ju gjeta te gjitheve!!!

Mire se erdhe erushe ,te pafsha lart e me lart-hug-
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Mire se ju gjeta te gjitheve!!!

Mire Se Erdhe Ketu Do Jesh Gjithmon E Mirepritur :)
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mire se ju gjeta te gjitheve!!!

Mire se na erdhe Era shpresoj tja kalosh sa me mer ne Forum-Al :)
 

Era

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
13
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Mire se ju gjeta te gjitheve!!!

Ju falenderoj... Mire se ju gjeta!
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Mire se erdhe ne forumin tone era uroj tja kalosh sa me kendshem midis nesh
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Mire se ju gjeta te gjitheve!!!

Mire se ardhe ne kete forum Era ! Te jesh e bindur qe ketu do gjesh informacione te nevojshme dhe interesante.Te uroj shum suksese ne realizimin e objektivave qe i ke vene vetes dhe te ftoj te jesh edhe ti aktive ne forum me idete dhe argumentat e tua....:)
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Mire se ju gjeta te gjitheve!!!

Mire se erdhe Era.....Kalofshe mire me ne.
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mire se ju gjeta te gjitheve!!!

Mir se erdhe Era :)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Mire se ju gjeta te gjitheve!!!

era urime ne radhe te pare per inisiativen tende e suksese te metejshme ..e gjithashtu na ben te ndihemi mire qe bere zgjedhjen tende te jesh antare e ketij forumi ..
Mire se erdhe e kalofsh sa me kendshem :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top