• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire Se Ju Gjeta :)

Status
Temë e mbyllur.

killer_x

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
6
Pikët
0
Pershendetje dhe mire se ju gjeta :) Quhem Florin .....Shpresoj tja kalome sa me kendshem ne shoqerine e njeri tjetrit :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,116
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Mire Se Ju Gjeta :)

Mir se erdhe Florin dhe kalofsh sa me bukur midis nesh :)
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Mire se erdhe lal shpresoj tja kalosh mire midis nesh edhe po qe se themi na nje gje qe ste pelqen futja me cekic kokes na njonit :p
 

SnAke

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
87
Pikët
0
Titulli: Mire Se Ju Gjeta :)

Mire se erdhe Killer_x shpresoj qe te kalosh bukur dhe sa me aktiv ne forum :)
 

ReBeL

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
21
Pikët
0
Vendndodhja
United Kingdom
Titulli: Mire Se Ju Gjeta :)

Mire Se Erdhe Midis Nesh! Ne Forum-Al.Com Keni Mundesin Te Kaloni Caste Sa Me Te Bukura! Qendrim Te Kendeshem!
 

killer_x

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
6
Pikët
0
Titulli: Mire Se Ju Gjeta :)

Ju Rujt i modhi zot ishalla jarebil :) Flm Per Mikpritjen :) :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top