• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se ju gjeta

Status
Temë e mbyllur.

francovice

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
17
Pikët
0
Vendndodhja
Vlore
Emri im eshte Franko, jetoj ne Vlorë dhe jam 18 vjec.
Shpresoj t'ia kaloj bukur mes jush.``fumato``
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se ju gjeta

Franko Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh..
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Mire se ju gjeta

mirserdhe rrusho kaloje bukur me shoqerin tone se jemi te mire shume sna gjen ne asnje vend te botes:p:p
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Mire se ju gjeta

Mire Se Erdhe :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top