• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se ju gjeta.

Status
Temë e mbyllur.

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Pershendetje te gjitheve .Jam Ksanthi , jetoj midis greqise dhe italise.
Mire se ju gjeta .
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,150
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se ju gjeta.

Ksanthi Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ne Forum-Al .
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mire se ju gjeta.

Mire se na erdhe Ksanthi !
Ja kalofsh sa me mire ne Forum :)
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Mire se ju gjeta.

Flm per mikpritjen Mandi, Alb'Eagle, Roxy.
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Mire se ju gjeta.

Mire se na ke ardhe Ksanthi,kalofshe mire me ne.``snog``
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Mire se ju gjeta.

Mire se erdhe, kalofsh sa me bukur ne pranin e forumisteve!
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Mire se ju gjeta.

mire se erdhe ne forum, kalofsh sa me bukur.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,825
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se ju gjeta.

Mirse erdhe Ksanthi :)

Kalofsh kendshem ne forum :)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Mire se ju gjeta.

kasanthi mire se erdhe ca je ti ta marr vesh cun apo goc?:p:p se mos te keqkuptohem
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Mire se ju gjeta.

Flm Alem _de, The angel, Carpediem, Madness,Marss, Swet angel, Just myself, Belle_vie, Sea, golden _boy per mikpritjen...
 
Status
Temë e mbyllur.
Top