• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se ju gjeta!

Lulzim Rama

Anëtar i ri
Anëtar
May 4, 2021
Postime
2
Pikët
3
E shikoje qe postimi im paka nxitur debat, ju kerkoje ndjese per etikimin e popull dele. Tani le te flasim pak per vete.

Une jam Lulzim Rama nga Vlora. Jam 35 vjec dhe jetoj e punoj ne qytetin e Vlores. E kam vizituar rregullisht forumin qysh prej kohes qe kam qene student, por nuk kam qene asnjehere anetar i rregjistruar. Ne ate kohe e kam vizituar forumin shume shpesh nisur nga fakti qe isha student dhe kisha me shume kohe, ndaj kam akoma ne memorie versionin e vjeter te ketij forumi. Temat qe kam shfletuar here pas here kane qene ato qe kane lidhje me shtypin e dites, poltiken shqiptare, problematiken shqiptare, komunitetet fetare, shkencen etj.

Jam i martuar. Karakterizohem nga nje tip i qete dhe serioz me humor te kendshem ne rastet e duhura. Ndjek shume aktualitetin dhe me pelqen politika. Mundohem te mos le pa ndjekur debatet ne emisionet me shikueshmeri te larte te kanaleve shqiptare.

Me pelqen rregulli, edukata, normat, drejtesia dhe shpesh here reagoj ne rastet kur verej se ato thyhen apo shkelen, edhe pse ne vendin tone reagimi te sjell probleme ose situata te pakendeshme.

Gjithesesi, kaq per hyrje. Besoj do jap me shume me aktivizimin tim ne forum.

Ju uroj shendet te gjitheve.
 
Top