• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se ju gjeta...

Status
Temë e mbyllur.

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Mire se ju gjeta te gjitheve , Mua Eno me therrasin shoket keshtu mund te me therrisni edhe ju :) Momentalisht studioj ,Ne te njejten kohe edhe punoj , mosha 26 :D U plakem ,I cmendur pas shpejtesise ..gjithmone mbi motorr jam ;) Jam i sigurte qe do kalojme bukur bashke , sa per veten spo jam me info besoj se mjaftojne per momentin tjerat tja leme kohes ;)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,604
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Mire se ju gjeta...

Mire se erdhe Eno midis nesh, Shpresojm te kalosh sa me mire..:)
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Mire se ju gjeta...

Flm Mandi , Do shtoje edhe dicka tjeter forumi qenka i papare jashtazkonisht i bukur , Bravo atij qe e ka ndertuar shume i bukur ...
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Mire Se Erdhe Alb_LoVeR Shpresoj Qe Tja Kalosh Sa Me Mir Ne Forumin Forum-Al.Com :)
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Titulli: Mire se ju gjeta...

mire se te gjeta se ke ardh para meje :p:p ma ke kaluar me 1 ore e 23 minuta e 34 sekonda e 200 te qindave :p hihihihi
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Mire se ju gjeta...

Flm Flm fierake, Only jo re do kisha me shume une po u ben ca ndryshie ne faqe edhe keshtu su futa ca dit :D Nejse flm all per mirepritjen :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top