• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se me prisni..

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,176
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se me prisni..

Mire se erdhe Disconnected kalofsh sa me mire ketu.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Mire se me prisni..

Disconnected M.erdhe ne forum..kalofsh kendshem!! :D
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,916
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se me prisni..

Vallahi sdime gjo.
Mire ja kalofsh arabci
 
Status
Temë e mbyllur.
Top