• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mire se u gjeta....

Status
Temë e mbyllur.

mace

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 16, 2011
Postime
12
Pikët
0
Vendndodhja
sarande
çkemi.une jam ana por identifikohem me emrin mace se ashtu jam ne realitet nje mace me kthetra qe te çjerr,une jam ne shkolle te mesme,jetoj ne nje qytet bregdetar ku do doni te gjithe.eshte perla e jugut,hobet e mia jane shume.si sporti.kercimi.etj,po e le me kaq kush do me shume info le te germoje
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mire se u gjeta....

Mire se erdhe Ana kalofsh sa me mire midis nesh !
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Mire se u gjeta....

Mire se erdhe ana e shpresoj te cjerresh sa me pak njerez se ketej ne pergjithesi jemi paqesor :)
 

Taku

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 17, 2010
Postime
156
Pikët
0
Përgjigje e: Mire se u gjeta....

mire se edhe Ana kalofsh bukur mes nesh...
 

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"
Përgjigje e: Mire se u gjeta....

Mire se na erdhe!!!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,915
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se u gjeta....

çkemi.une jam ana por identifikohem me emrin mace se ashtu jam ne realitet nje mace me kthetra qe te çjerr,une jam ne shkolle te mesme,jetoj ne nje qytet bregdetar ku do doni te gjithe.eshte perla e jugut,hobet e mia jane shume.si sporti.kercimi.etj,po e le me kaq kush do me shume info le te germoje
Keto lloj macesh jane gjithmone te mirepritura.
Kalofsh sa me bukur Ana ``16``
 

denis

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 17, 2011
Postime
9
Pikët
0
Përgjigje e: Mire se u gjeta....

mire se erdhe kalo shume mire me ne
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,878
Pikët
113
Përgjigje e: Mire se u gjeta....

Mire se erdhe Ana:)

Kalofsh bukur ktu:)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Mire se u gjeta....

M.se erdhe Ana :) kalofsh bukur ne forum...

ps.mace-t i duaaa shume :D
 

mace

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 16, 2011
Postime
12
Pikët
0
Vendndodhja
sarande
Përgjigje e: Mire se u gjeta....

flm per mikpritjen tuaj.ndjehem e lumtur qe jam mes jush.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top