• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

miredita

Status
Temë e mbyllur.

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Miredita te gjitheve!

Nuk e kam zakon te flas per veten dhe te prezantohem sepse kam pershtypjen qe cfaredo qe te them duket si shitje mendje prandaj po ju them: Uroj qe ta kalojme mire se bashku.

Natyrisht per ata qe kane pyetje, jane te mirepritur:)
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: miredita

Faleminderit interiste!:)
Mire se te gjeta:)

PS: Nuk jam shume dakort me nenshkrimin tend (po e filloj shume bukur ketu ne forum) sepse pranoj me mire te kem enderra dhe te ngelem i zhgenjyer sesa te mos kem dhe te jem rehat:)
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: miredita

Miredita dhe Falemniderit Albo:)

Ne fakt pyetja jote eshte e bere ne krahun e kundert. Zakonisht thuhet: a mund te na thuash emrin dhe moshen? Ne kete rast behet fjale per nje deshire qe ju plotesoj une.
Nqs pyetja behet (si ne rsatin tend): mundet edhe te na e thuash emrin dhe moshen, duket sikur une kam shume deshire dhe juve po ma plotesoni deshiren..haha

Shaka.

Them qe te njihemi edhe pak para se te bejme keto konfidenca?:)
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: miredita

Une jam shakaxhi edhe bej edhe di te duroj shakata :) Mos e vrit mendjen :D une thashe mund dmth nese ke edhe ti deshire ;)
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: miredita

Tete!? Ne ca gjuhe duhet ta marrim kuptimin e nickname:D
Pershendetje.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top