• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mirembrema erdha dhe une

Status
Temë e mbyllur.

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Pershendetje jam nje adhuruse e keti forum dhe shpreha deshir te behem antare. Shpresoj se do kaloj mire me shoqerin virtuale ketu. Ju faleminderit shkruhemi ne temat e tjera :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,621
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mirembrema erdha dhe une

Mire se erdhe Candy dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mirembrema erdha dhe une

Mire se na ke ardh Candy te uroj tja kalosh sa me mire ne Forum-al :)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Mirembrema erdha dhe une

Mire se ju gjeta dhe juve shpresoj se do kalojme bukur :)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Mirembrema erdha dhe une

Mire se erdhe, kalofsh sa me mire ne pranin e forumisteve! :)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Mirembrema erdha dhe une

Mire se te gjeta dhe ty shume faleminderit per mikpritjen :)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Mirembrema erdha dhe une

flm Sweet shpresoj se do kaloj bukur :)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Mirembrema erdha dhe une

Mire se erdhe Candy,
Eshte bukur te degjosh qe ke mendim pozitiv perkete forum pa u anetaresuar,imagjinoje tashme qe je pjese e jone ;)!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Mirembrema erdha dhe une

flm shoqe me keni prit shume mire aq sa ju kam borxh :p
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Mirembrema erdha dhe une

Mire se erdhe Candy.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top