• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mirembrema te gjitheve !

Status
Temë e mbyllur.

Alb

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2011
Postime
229
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Pershendetje dhe mire se ju gjeta te gjitheve.
Emrin parapelqej ta mbaj sekret po nickname sic e shikoni e kom aLbz.
Mosha : ??? Hmm Cun i ri :p
Interesat : Cdo gje qe ka lidhje me Kompjuterat !
Vendbanimi : CyberSpace
Vendlindja : On The Best CyberGate :D
Shpresoj qe tja kalojme sa me mire se bashku.

Me respekt aLbz.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,150
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mirembrema te gjitheve !

Mire se erdhe aLbz dhe kalofsh sa me mire ketu !
 

Alb

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2011
Postime
229
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mirembrema te gjitheve !

Flm Mandi dhe USA NR1 kete shpresoj dhe une se me kane folur shume per ket forum te shpresojme qe te jete ashtu si me kane folur :)
 

Alb

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2011
Postime
229
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mirembrema te gjitheve !

Roxy dhe [email protected] Flm per mireseardhjen qe me dhate.
PuffetiNa nuk e kisha marre ndonjeher kete mireseardhje me kembe te lehte shume origjinale :D Megjithese do me pelqente te degjoja ndonje informacion me shume per kete lloj Urimi :D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Mirembrema te gjitheve !

M.erdhe ne forum aLbz...te uroj qendrim te kendshem..!
 

Alb

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2011
Postime
229
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mirembrema te gjitheve !

Flm per mireseardhjen SEa qe tani po ndihem rehat :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top