• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

mirese ju gjeta !

Status
Temë e mbyllur.

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
pershendetje
mirese ju gjej

une jam endri nga durresi .24 vjec . ju flas nga italia.
shpresoj te jeni mir te gjith dhe tja kalojm sa me mire te gjithe se bashku ... :)

 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: mirese ju gjeta !

Endri Mire se erdhe dhe shpresojm te kalosh sa me mire ne Forum-Al..
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Përgjigje e: mirese ju gjeta !

mire se erdhe midis nesh
 

iva11

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
17
Pikët
0
Përgjigje e: mirese ju gjeta !

mire se na erdhe.shpresoj tja kalosh mire mes nesh..
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: mirese ju gjeta !

Mir se na erdhe lal :) kalofsh sa me mire ketu :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: mirese ju gjeta !

Mire Se Erdhe Mes Nesh Shpresoj Tja Kalosh Sa Me Mire :)
 

endrilejladesign

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2010
Postime
86
Pikët
0
Vendndodhja
italy
Përgjigje e: mirese ju gjeta !

faleminderit shume te gjithe per mesazhet tuaja mikpritese ... :)
ju pershendes edhe une . forumin po e shikoj dhe po me duket shum i mir ne te gjitha kuptimet edhe pse me kalimin e kohet shpresoj qe te pasurohet edhe me shume me materiale dhe tema nga me te larmishmet !

 
Status
Temë e mbyllur.
Top