• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mirjami me veshje sportive

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Mirjam Cani është nga ato këngëtaret që kur vjen puna tek grimi, mjaftohet vetëm me një shkëlqyes.


Dhe mbi të gjitha preferon xhinset dhe të pambuktat. Por skena e do ndryshe.

Dhe atëherë ajo shndërrohet në atë vajzën joshëse që e njohim të gjithë. Ajo thotë se në jetën e përditshme më pëlqen të vishem sportive.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top