• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mirko shoqëruesi i Sonit, Inisi gjithnjë në formë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Evenimenti “Java e Modës” në Tiranë ka pasur të ftuar njerëz të njohur në botën e artit të cilët kanë tërhequr vëmendjen e fotografëve.


Balerini italian Mirko, është bërë shoqëruesi i Sonit në çdo angazhim të sajin.

Së fundmi ai ka qenë shoqëruesi i Sonit edhe në Javën e Modës në Tiranë, ku këngëtarja Malaj, ka qenë e ftuar. Në eveniment nuk ka munguar as Inis Gjoni.

E veshur me elegance, me një sarafan ngjyrë pana Inisi është një ndjekëse tradicionale e eventeve të modës në kryeqytetForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top