• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mirlinda Bajralia në filmin e Stiven Spielberg

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktorja e re kosovare, Mirlinda Bajralia
ka filluar një projekt me regjisorin Stiven Spielberg si dhe është duke bashkëpunuar me producentë të “Warner Brothers”.

Bëhet fjalë për një film që quhet “Killer” dhe i përket zhanrit horror, producentët e të cilit do të jenë Stiven Spielberg nga ‘Warner Bros’, të cilët edhe e kanë blerë këtë projekt.

Në një intervistë për Bluetooth ajo tha se aktualisht ishin duke punuar në këtë film se janë duke u bërë disa mbledhje në Los Angeles, në të cilat do të caktohet se si do menaxhohet i tërë projekti.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top