• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mirse ju erdha

Status
Temë e mbyllur.

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Pershendetje forumista.shpresoj te jet nje forum ashtu si me kan thene .
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,620
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mirse ju erdha

Mire se erdhe ABORDAZH ! kalofsh sa me mire ketu.
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Mirse ju erdha

Mireserdhe dhe mire se na gjete shpresoj tja kalosh mire ne shoqerin tone
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Mirse ju erdha

Pershendetje te gjitheve.
flm per mikpritjen
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Mirse ju erdha

ABORDAZH M.erdhe ne forum kalofsh kendshem mes nesh :)
 

Viking

“Ju flisni pas shpine,kur unë kthej kokën heshtni”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,448
Pikët
113
Përgjigje e: Mirse ju erdha

Mirserdhe Te uroj tja kalosh bukur ktu :)
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Mirse ju erdha

goxha mikpritje e ngrohte,ne keto dit te ftohta :p
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,523
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Mirse ju erdha

Mire se erdhe dhe qendrim te kendshem ABORDAZH :)
Ps: shpresoj qe ta ndjeshe akoma me shume ngrohtesine e forumit tone ne te ardhmen :p gjithsesi freskine kur ben vape lol :p
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,508
Pikët
113
Përgjigje e: Mirse ju erdhaKalofshit kendshem ktu:)
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Mirse ju erdha

Mire se erdhe dhe qendrim te kendshem ABORDAZH :)
Ps: shpresoj qe ta ndjeshe akoma me shume ngrohtesine e forumit tone ne te ardhmen :p gjithsesi freskine kur ben vape lol :p
fjalet jan gjithmon mbreselenese :p
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,964
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Mirse ju erdha

Mire se ke ardhur , me bere te shoh kuptimin e abordage ; nick interesant .

Kalofsh mire !
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Mirse ju erdha

Mireserdhe abordazh, ju urojme te kaloni sa me bukur ne forum,
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Mirse ju erdha

Mirese na gjete Abordazh! :D

Dhe bofsh qejf :)
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Mirse ju erdha

Mire se erdhe mes nesh ! :)
Shpresojme te mos pendohesh per prezencen tende ne Forum Al !
kur pash nickun ne fillim,nuk mendoja se do ishe ti,po kur pash foton u binda.me behet qefi qe te ritakoj :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top