• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mirsejugjej

Status
Temë e mbyllur.

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Pershendetje te gjithve, hahaha shoh qe paskam miq ketu si psh USA Nr1 etj

SHpresoj ta kalojm mire sebashku , me tema te reja te nxehta dhe terheqse.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mirsejugjej

Eurostar Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ketu.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Mirsejugjej

hahahaha Eurostar po ku je o vella
te uroj cdo te mira dhe mire se ke ardhe vella EuroStar1


Rrespekt
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Mirsejugjej

Mir se ju gjeta , me behet qefi qe kam miq ketu. Vetem se me mungon 1 nga pas emrit EuroStar hahahaa
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Mirsejugjej

Ej USA NR1 e gjeta passin e vjeter hahhahaa tani mund te rri me kete nick
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Mirsejugjej

Hehhe edhe ketu qenke eee nuk je me e panjohur, je ber shum e njohur keto kohet e fundit. Flm dhe mir se te gjeta e panjohura dhe Beaute
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Mirsejugjej

uuuuuuuuuu ka ardhur Stari ketu sa mire eeeeeeeee
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Mirsejugjej

Flm kriko , mire se te gjeta.

Obobo moj Unejsa po ti na qenke moderatore, e di sa te shkoka , ej kam ardhur une prap, por kete here pergjithnje. Ej se mos na bejsh ndonje verejtje hahhaha
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: Mirsejugjej

Faleminderit SmiLey per mikpritjen tuaj
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Mirsejugjej

Flm kriko , mire se te gjeta.

Obobo moj Unejsa po ti na qenke moderatore, e di sa te shkoka , ej kam ardhur une prap, por kete here pergjithnje. Ej se mos na bejsh ndonje verejtje hahhaha
hahahaha jo se te kam te mire ty une re

por po shkruajte ndonje gje qe ofendon te tjeret aty ku jam une moderatore me vjen keq harrohet miqesia dhe shkulet pak veshi
 
Status
Temë e mbyllur.
Top