• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mish pule me arra

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massakraharorin i pules e zier (gjoksi i pules )marim 1 kraharor e ziejme dhe e presim ne copa te vogla 1 spec te kuq1 spec te verdhe 1 spec jeshil (jo te medhenj) djathe gravjera si i thone se nuk e gjej dot emrin e presim dhe ate ne copa te vogla 1 kovonoz me majoneze250gr arra

gjoksin e pules e leme 10 min me pak lemon te shtrydhur me pak kripe dhe piperi pas 10 min i hedhim ne nje ene te tejdukshme i hedhim te gjitha bashke dhe i perziem ...po ta lexosh eshte pak e ngaterruar por eshte shume e thjeshte dhe e shishme ..
 
Top