• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Miss dashuria e aferave të Tiger Woodsit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Me iniciativën e DJ-it kontrovers Haward Stern, në New York është organizuar përzgjedhja e missit nga ish të dashurat e golfistit amerikan Tiger Woods.


Për më të bukurën u përzgjodh kamerierja Jamie Jungers, e cila “triumfoi” ndaj Loredan Jolie dhe Jaimee Grubbs.* Jungers 27 vjeçe tashmë ka futur në xhep 75 000 dollarë, për intervistën e dhënë në lidhje me dashurinë që ka pasur me Tiger Woodsin.
Para ca kohësh Wods i kërkoi falje publike bashkëshortes së tij për aferat e veta, pastaj sponsorëve të shumtë, por edhe vajzave me të cilat kishte pasur afera të tilla.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top