• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Miss Forumi 2009

Miss Forumi 2009

 • PUPA

  Votes: 3 25.0%
 • Chocolate Diamond

  Votes: 2 16.7%
 • Vogelushja

  Votes: 1 8.3%
 • Meri

  Votes: 0 0.0%
 • unlovely

  Votes: 0 0.0%
 • Mikela

  Votes: 2 16.7%
 • Fierake Omel

  Votes: 0 0.0%
 • Ana

  Votes: 0 0.0%
 • Ada

  Votes: 2 16.7%
 • Innocent

  Votes: 0 0.0%
 • Borana

  Votes: 1 8.3%
 • Lolita

  Votes: 0 0.0%
 • Goddes

  Votes: 0 0.0%
 • Melisa

  Votes: 0 0.0%
 • Orkidea

  Votes: 1 8.3%

 • Numri i votuesve
  12
Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Secili prej jush mund te japi voten e tij per Vajzen me tbukur te forumit qe zorr me votu se tgjitha jan si yje ``11``
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,567
Pikët
113
Vendndodhja
𝖌𝖊𝖙 𝖑𝖔𝖘𝖙
Titulli: Miss Forumi 2009

Voten e dhashe por gjithsesi nuk i njoh te gjitha gocat e forumit keshtu qe mos ti ngeli hatri atyre qe nuk u votuan ``16``
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Titulli: Miss Forumi 2009

Ketyne gocave te tjera i votojme kur te mbildhemi si jur, do i shqyrtojme nga afer
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Miss Forumi 2009

ENE UNA JA DHASH VOTEN TIME njeres qe e njihja:p:p:p hahahaha dihet
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Miss Forumi 2009

votova njeren qe e kam mikeshe :D
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,296
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Votova dike qe se njoh e as kam biseduar asnjeher ndonse kam shkembyer vetem thjesht nje pershendetje diku , Take care :)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Miss Forumi 2009

ok sondazhi mbyllet se jemi ne 2010...
fitova un lol
ahahhahahhha
 
Status
Temë e mbyllur.
Top