• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Miss USA 2010 iu besua Fadil Berishës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Para 2 ditesh u zhvillua në SHBA, kompeticioni i bukurise, Miss USA 2010, ku u cilësua historike, fitorja e një arabe-amerikaneje, e 24 vjecares, Rima Fakih.Por, ajo që BalkanWeb bën të ditur sot është fakti se fotot e misseve iu besuan pikërisht, fotografit shqiptar me famë botërore, zotit Fadil Berisha.
Profesionisti Berisha ka ndjekur gjithë spektaklin dhe ka krijuar setin e fotove të 51 bukurosheve amerikane që përfaqësonin cdo njëra nga një shtet amerikan.
Mes tyre eshte dhe Mis Michigan, ajo që u kurorëzua Miss USA 2010, Rima Fakih, muslimania qe nuk mohoi te pozonte me rroba gjumi teper seksi mbi nje shtrat.
Por, risia në këtë event të rëndësishëm ishte fakti se Fadil Berisha nuk solli vajzat të bukura, koketa e të brishta, por bëri që profilet e tyre të vinin më të nxehta dhe seksi se kurrë më parë.
BalkanWeb server punën e madhe dhe profesioniste të Berishës që prezantoi 51 bukuroshet amerikane ne spektakël. /BalkanWeb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top