• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Modeli i bardhë PS3 320GB në treg gjatë muajit tetor?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Modeli i ri i emërtuar White Slim PS3 është kombinimi i parë i konsolës me ngjyrë të bardhë posedon 320GB hapësirë i cili së fundmi është paralajmëruar nga kompania Sony.
PS3 me 320GB hapësirë i cili vjen me ngjyrë të bardhë aktualisht promovohet në versionin japonez të faqes zyrtare të kompaniosë, ndërsa modeli i bardhë klasik 320GB HDD do të shitet për ¥34,980 që kanë vlerën e 420 dollarëve amerikan. Ky model shitet me një “joystick” të vetëm DualShock 3.

Modeli i bardhë i PS3 do të shitet vetëm si pajisje, pa asnjë lojë të integruar në brendësi të konsolës, ndërsa kësaj radhe modeli nuk do të fillojë të shitet në tregun amerikan, për një kohë të caktuar.

Kompania gjithashtu do të lansojë edhe modele tjera të bardhë dhe të kaltër të konsolës së dorëës PSP, dhe të njëjtat do të fillojnë shitjet gjatë muajit nëntor për më shumë se 200 dollarë amerikan.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Modeli i bardhë PS3 320GB në treg gjatë muajit tetor?

Bohhh çfarë na bën ky Sony neve cirk. Normale kur gjen akoma tipa si puna ime të çmendur mbas teknologjis dhe lojrave...!
 
Top