• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Monica Bellucci topless në plazh

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Bukuroshja e gjithë kohërave, Monica Beluchi, shijon freskinë mesdhetare, diellin dhe plazhin, në një mënyrë tepër evropiane – topless.


Monika e ka thënë zakonisht se kohës nuk mund ti bësh asgjë.

Trupi i saj është i përsosur. Nëse dikush ka ndonjë ankesë për gjoksin e saj, të dashur zotërinj ankuesish mos harroni se Monika ka 46 vjet. Kënaquni për fundjavë!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top