• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Moore është gjenetikisht e çmendur

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ashton Kutcher nuk brengoset fare për çështjen e të pasurit fëmijë me bashkëshorten e tij 47-vjeçare Demi Moore, e cila sipas tij është gjenetikisht e çmendur.


Çifti ende është i pasigurt se a duhet të bëjë edhe një fëmijë, kur dihet se Moore është në moshë, por fakti që vajzat e saj janë të rritura dhe të pavarura, i japin mundësi Kutcherit që të bëhet baba i një fëmije dhe për këtë ai nuk sheh pengesa.

“Mendoj se bashkëshortja ime është gjenetikisht e çmendur…nuk brengosem aspak”, deklaroi Kutcher për emisionin Nightline.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top