• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Moore: Seksi me Kutcher po më rinon

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113


Demi Moore ka pohuar disa herë se seksi me bashkëshortin e ri Ashton Kutcher i pëlqen shumë por tashmë ajo i jep më shumë fuqi marrëdhënies së tyre, duke shtuar se ky është edhe sekreti i rinisë së saj.
Demi Moore thotë se seksi e mban atë të re. Aktorja 47-vjeçare, e cila është e martuar me aktorin 32-vjeçar Ashton Kutcher, thotë se seancat e rregullta në shtrat i ndihmojnë asaj të luftojë plakjen.

“Do të thosha se sa më shumë seks ndihmon shumë. Janë endorfinat! Por ka diçka më shumë se kaq, është po ashtu të ndash një jetë kualitative me dikë. E di se kam dikë që më dashuron për atë që jam dhe jo çka nuk jam. Ai më dashuron për joperfeksionizmin tim dhe kjo më bën të ndjehem mirë. Jam plakur, nuk dukem sikur isha në të 20-tat dhe 30-tat. Por duhet të nxjerrësh më të mirën nga ajo që ke”, ka thënë Moore.
 
Top