• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Moore shet dy piktura te koleksionit te saj ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Moore shet dy piktura të koleksionit të saj!

Demi Moore do të nxjerrë në shitje dy piktura që i përkasin koleksionit të saj. Nga dy veprat aktorja pritet të marrë rreth 1 milion e 700 mijë dollarë. Shtëpia e ankandit “Sotheby” ka bërë të ditur se kuadrot i përkasin dy piktorëve europianë të viteve 800, francezit William Bouguereau dhe belgut Alfred Stevens.

Veprat do të shiten në një ankand në Nju Jork që do të zhvillohet më 4 nëntor ...

 
Top