• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Morali i perrallave...

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,916
Pikët
113
Përgjigje e: Morali i perrallave...

Perrallat e hans c. andersen jane yll...
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,220
Pikët
113
Përgjigje e: Morali i perrallave...

Lili me geta apo corape te gjata....phhhhhhhhhhhh
 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,346
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtinë
Përgjigje e: Morali i perrallave...

Perrallat e mbledhura nga Trevat shqipetare nga LEGJENDA E POPULLIT SHQIPETAR qe i tuboi i pavdekshmi Anton Ceta ...
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,916
Pikët
113
Përgjigje e: Morali i perrallave...

Mos ji frikacake! Behu trimereshe!!! Ky eshte morali!

Me kujtohet babi im qe me conte tek lodrat kur isha femije dhe me ndihmonte te hipja tek rreshqitsja. Po a kishte perendi te me bindte mua te rreshqisja? Kurren e kurres! Ai me thoshte, rreshqit, mos ji frikacake, Jam une ketu dhe me mbante doren. Kurre nuk rreshqita dhe as frika s'me doli kurre.

Ky eshte pak a shume morali. Face the fears! :)

Kuptove gje nga keto qe shkrova? LOL!!
Ahahah..PO!
 
Top