• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Morissette shtatzënë?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Alanis Morissette raportohet se ka zbuluar se ajo është në pritje të fëmijës së parë me burrin Souleye.
Sipas revistës Us Weekly, këngëtarja e hitit “Ironic” ka zbuluar lajmin rreth foshnjës në për edicionin special “25 gjërat që nuk i dini për mua”. Ky edicion javor i lejon fytyrat e famshme të ndajnë informata rreth vetes me lexuesit dhe revista raporton se Morissette ka shkruar ‘Jam shtatzënë’ në pikën e saj të fundit.

Ajo ende nuk i ka komentuar raportet për shtatzëninë. Morissette u martua me muzicientin Souleye, emri i vërtetë i të cilit është Mario Treadway, në një ceremoni private në shtëpinë e tyre në Los Angeles, më herët gjatë këtij viti
 
Top