• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Moss, histori me princin italian para 8 vjetesh

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Kate Moss ne krahet e pasardhesit me gjak blu nga Savoia, Emanuele Filiberto?

Zerat per nje lidhje te mundshme mes modeles britanike dhe pasardhesit me gjak mbreteror jane tashme nje ceshtje dite ne mediat gossip, por sipas revistes “Chi”, kjo histori ka ndodhur rreth 8 vjet me pare dhe zgjati vetem 6 muaj.

“Eshte nje grua e bukur dhe joshese. E kujtoj si nje femer apasionante”, shprehet princi. Ai shton se Moss vizitoi shtepine e tij ne Korsike per te takuar mikeshen e perbashket Marianne Faithfull.

“Duhej te qendronte tre dite por qendroi tre jave. Per te kam shkruar me Marianne nje kenge te titulluar ‘The Pleasure Song’, e cila flet per menyrat e te dashuruarit”, shton Filiberto.
 
Top