• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Moss sensuale në “Vogue”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kate Moss është një “Sharon Stone” moderne që pozon seksi, kërcënuese në kopertinën dhe në faqet qendrore të revistës “Vogue” në Britani.


Kate është me të vërtetë një modele shumë e bukur dhe mjaft sensuale falë formave të saj trupore. Në moshën 36-vjeçare top modelja angleze nuk resht së qenuri një femër joshëse.

Cocaine-Kate, siç është quajtur shpesh për shkak të jetës së saj aspak të rregullt, nuk e ka lënë ende fronin e modeles më të rëndësishme në Britani.

Për “Vogue”, Michelle shfaqet misterioze, provokuese dhe trasgresive duke përcjellë bukurinë e një top modeleje “të mallkuar”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top