• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Motoja e Forumit

Status
Temë e mbyllur.

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Stafi drejtues i Forum-Al deshiron te ndryshoje moton e forumit:"Aty Ku Shqiptaret Mblidhen".
Ideja eshte qe Motoja te zgjidhet prej anetareve ne menyre qe te jete sa me origjinale prandaj kerkojme ndihmen tuaj me sugjerime e ide per te zgjedhur moton e re
Te gjitha sugjerimet do meren parasysh e ne fund do te behet nji votim po nga ju per te zgjedhur moton me te bukur e domethenese
Me respekt stafi!
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Madnes mir e ke ti po ne forum ka dhe pleq atyre ça ti themi ikni qe ketu e lol
duhet moto qe ti perfshije qe te gjitha moshat e shqiptaret kudo qe jane
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Re: Motoja e Forumit

Madnes mir e ke ti po ne forum ka dhe pleq atyre ça ti themi ikni qe ketu e lol
duhet moto qe ti perfshije qe te gjitha moshat e shqiptaret kuqo qe jane
ahhahhahahhahaah tmorte e mira ty lol

Un mendoj kshu...

Ky eshte forumi ku do gjeni pasqyrimin e e shpirti tuaj dhe gjithashtu....vetveten lol (ishalla s'meret per baze ) :)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Re: Motoja e Forumit

ahhahhahahhahaah tmorte e mira ty lol

Un mendoj kshu...

Ky eshte forumi ku do gjeni pasqyrimin e e shpirti tuaj dhe gjithashtu....vetveten lol (ishalla s'meret per baze ) :)
AMEN! Te duket gje si Katedrale forumi ty :p Kur te shkosh te rrefehesh tek Prifti mund ta mbash si moto personale. lol
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Re: Motoja e Forumit

AMEN! Te duket gje si Katedrale forumi ty :p Kur te shkosh te rrefehesh tek Prifti mund ta mbash si moto personale. lol
Ashtu tu duk ty e..pse ti se gjen vetveten ne kete forum? mua me pelqen ...se per tu fal po s'qe Xhami eshte Kishe lol

Pastaj se vura personale..ketu vertet gjen paqe ;) nese ka opsione me tmira un e vura ate ne kllapa kastile :)
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Pershendetje ! Un kam disa sugjerime per Moton e forumit . Zgjidheni ju dhe komentojeni ate qe ju duket me interesante :)

1 : Fillimi i epokes se re
2 : Tryeza Shqiptare
3 : Pasqyra Shqiptare Ne Internet
4 : Zemra e Shqiptareve


Shpresoj te jen te dobishme . . .
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Motoja e Forumit

T3chn1cal 4opsione shum te bukura ..me domethenes mu dukerka:

4 : Zemra e Shqiptareve

Duke pare qe po perhabet ne ter boten e Shqiptaret gjejne kenaqesine kudo qe ndodhen ne cdo Skaj :)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Motoja e Forumit

T3chn1cal mua me pelqen 4 : Zemra e Shqiptareve

se ketu ka nga gjith trojet por aty prej ku jam une nuk shof asnje per fat te keq , po prap gezohem qe jam ne mesim e shqiptareve dhe per kete me pelqen Motoja Zemra e Shqiptareve
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Motoja e Forumit

Candy & Belle_vie ju faleminderit :) tani le te presim pergjigje te reja dhe ne fund fare votimin mbi Moton me te bukur
 
Status
Temë e mbyllur.
Top