• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Motorola nxjer ne treg Droid 2

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Pas disa paraqitjeve jo-zyrtare, Motorola Droid 2 më në fund është zyrtarizuar dhe do të dal në treg më 12 gusht, i ofruar nga kompania amerikane e telekomunikimit, Verizon.
Për ata që planifikojnë të marrin modelin e ri të Droid, duhet ta dinë se para-shitjet tashmë kanë filluar përmes faqes së Verizon.

Siç është raportuar një ditë më parë, Droid 2 do të kushtojë rreth 199 dollarë për ata që bëjnë një kontratë 2-vjeçare me Verizon, ndërsa për të tjerët që nuk munden, ose nuk duan të lidhin kontratë për telefonin, çmimi është 599 dollarë.Disa nga specifikat më të dukshme të këtij telefoni përfshijnë: versionin më të ri të sistemit operativ Android 2,2, flash për mobil - versioni 10.1, lidhje 3G, 8GB hapësirë të brendshme, dhe 8GB hapësirë të jashtme me microSD kartë
 
Top