• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Motrat Ismajli bëhen bashkë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Janë të dyja motra me një sukses të paimagjinueshëm. Dy këngëtaret e njohura kosovare, Adelina dhe Zanfina Ismajli do të bashkohen bashkë në një koncert madhështor më 8 gusht në Kumanovë.Fansat kanë kërkuar prej kohësh një ribashkim të motrave, në një tjetër duet.
Ndonëse kjo dëshirë e tyre ende nuk është realizuar, të paktën ata do të kenë mundësi t’i shikojnë të dyja njëherësh në skenë.
Zanfina aktualisht është duke shijuar suksesin e këngës që publikoi në fillim të kësaj vere, ndërsa Adelina është duke shijuar pushimet, pas një viti tejet të ngjeshur me aktivitete dhe prodhimtari në muzikë.
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top