• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mrekullia me e Fundit!!!

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Mrekullia me e Fundit!!!

Ky vit o i Mclaren :)
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,657
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Mrekullia me e Fundit!!!

Sado te zhvillohet McLaren kurre smund te arrije teknologjine e Ferrarit.
Edhe me ate skandalin e dosjeve te vjedhura prap sja kaloi dot Ferrarit.
Kshuqe kot flasim ne se Ferrari ka qene , eshte ,dhe do te jete gjithmone ne krye.
 
Top