• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Msn

Status
Temë e mbyllur.

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Nuk me funksionon msn se thote qe dikush ka perdorur accountin tim...
Nga te dhenat qe me kerkon nuk mbaj mend asgje...
Dini nej gje?
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Msn

A dime se kush e ka perdor account-in tat?

Jo! Ncuq! Une per vete nuk e kam perdorur!
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Msn

Po thoja dini si te zgjidh problemin....:D
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Msn

Po thoja dini si te zgjidh problemin....:D
nese ke dhene nje alternate imail eshte shume e thjeshte ta rihapesh. pasi e hap nga ajo tjeta.

Ne te kundert nese si mban mend te dhenat qaje adresen.. ske shanse ta hapesh.

e vetmja menyre eshte te blesh nje program 86$ tek Rapid Share. * Hacker'Zone)shkarkon programin edhe vec fut adresen . te rikuperon paswordin.

Ta jepja une pasi e kam por puna eshte se eshte shume i madh per ta cuar me imail.
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,213
Pikët
83
Përgjigje e: Msn

Nuk me funksionon msn se thote qe dikush ka perdorur accountin tim...
Nga te dhenat qe me kerkon nuk mbaj mend asgje...
Dini nej gje?
Mos ke kliku rastesisht me noi spamer se jane ca qe ti cojne zakonisht neper emaile dhe me nje klikim pa dashje te merr gjitha te dhenat e adreses?
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Msn

Mos ke kliku rastesisht me noi spamer se jane ca qe ti cojne zakonisht neper emaile dhe me nje klikim pa dashje te merr gjitha te dhenat e adreses?
Hey :)...

Edhe mundet..po si ta zgjidh eshte problemi...
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Msn

nese ke dhene nje alternate imail eshte shume e thjeshte ta rihapesh. pasi e hap nga ajo tjeta.

Ne te kundert nese si mban mend te dhenat qaje adresen.. ske shanse ta hapesh.

e vetmja menyre eshte te blesh nje program 86$ tek Rapid Share. * Hacker'Zone)shkarkon programin edhe vec fut adresen . te rikuperon paswordin.

Ta jepja une pasi e kam por puna eshte se eshte shume i madh per ta cuar me imail.
E kam nje adrese tjeter po s'mbaj mend aasgje nga te dyja se i kam hap kur isha 15 vjeçe..:p po seç me kerkon jo internet provider, jo adrese Ip...Pastaj une jam brryl nga teknologjia as nuk e di cfare jane jo me t'i jap te dhenat...
 
Status
Temë e mbyllur.
Top