• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mund te me shpjegoni nje gje?

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Kam disa nete qe kam hyre ne kete forume dhe po shikoj nje aktivizim shume te vogel e antarve ne forum. Pse ky mosangazhim i antarve ne forumi perderisa jane bere pjes e forumit se nuk aktivizohen. Kjo eshte per te ardhur keqe se mua personalishte me pelqen shume si forum ka tema shume te bukura dhe dhe ata antar qe kam kontakuar deri tani me pelqejne shum se jane shume te edukuar dhe te respaktuar.

Shpresoj qe interesimi per te qen aktiv ne forum sa e vije dhe te rritet.
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

fillimi lali se edhe ti do merzitesh po he!!kan pune shumica jan me pushiem dhe hyn kur kan kohe!1fatkeqesisht dhe un jam 1 nder ata anetare qe ne gjysem te shtator e ma nej mund te hy 1 here ne jave ne forum,sepse do studioj do dal,kam pune,etje tj do organizoj diten dhe sme del koha per ne forum!!kshu ashte kur ke kohe te lire rri ne forum,kur nuk ke nuk hyn ne te!!
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

fillimi lali se edhe ti do merzitesh po he!!kan pune shumica jan me pushiem dhe hyn kur kan kohe!1fatkeqesisht dhe un jam 1 nder ata anetare qe ne gjysem te shtator e ma nej mund te hy 1 here ne jave ne forum,sepse do studioj do dal,kam pune,etje tj do organizoj diten dhe sme del koha per ne forum!!kshu ashte kur ke kohe te lire rri ne forum,kur nuk ke nuk hyn ne te!!
E di se sa ngarkes ka kur je me studime se e kam kaluar dhe vete ate se deri disa muaj me perpara kam qen vete ne pune por perseri kur me pelqente nje gje qe me triqte e gjeja kohen gjithmon dhe rrija aty para se te regjitrohesha ketu kam qen dhe jame antare dhe ne nje forum jeter dhe edhe pse isha me studime prap rrija ne forum
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

Unejsa une edhe ti besoj se do aktivizohemi shume apo jo?Puccc!
po mi gladiola pa pune jam une kete vite me duket se do rri te zjej groshet ne shtepi vetem skam pune dhe ca te bej neper forume do rri
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

varet si organizon diten!!mu me pelqen kur kam kohen e lire pasi mbaroj cdo gajq e ka lidhje me mu kohen e lire du ta koloj jasht !!nuk du pc du ose jasht ose gjum!!
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

varet si organizon diten!!mu me pelqen kur kam kohen e lire pasi mbaroj cdo gajq e ka lidhje me mu kohen e lire du ta koloj jasht !!nuk du pc du ose jasht ose gjum!!
a ketu e ke mire se une jame tip qe nuk me pelqen te dal vija nga universiteti dhe merresha me punimet kerkimore dhe me studimet dhe rrija dhe ne pc kur me merzitnin kerkimet
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

ok por un e shijoj shkollen,studioj,marr nota te mira,dal me shoqnin,dal me amoren baj jete te shumfishte!!!dhe nuk ka ma kohe per pc!!sepse dhe gjumashe jam!!
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

ok befsh qef emrijola por me gjithe keto aktivitet domosdo qe je gjumashe se lodhesh shume dhe pastaj do vetem gjume qe te shplodhesh
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

Nese do regjistroheshe me perpara ne forum do ta shikoje se sa te angazhuar jan antaret e ktij forumi per forumin.
Tani jemi ne sezon pushimesh, dhe shum pak veta mund te ken mundesin e perdorimit te netit,
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

a ok
une tani e kam marr vesh per kete forum dhe ne fakte ftesen per ne kete forum ma beri dikush qe une pastaj u regjistrova dhe ketu dhe qe kur jam regjistruar ketu e kam len pas dore forumin tjeter
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

unejsa

Me vjen mire , per keto rreshta qe ti ke shprehur e kenaqesin e interesimin tend per kete Forum ,, te garantoj qe do rikthehet ajo harmonia e dikurshme ,, plot jane rikthyer se kan qen vakancat dhe sigurisht tgjith kane te drejte te relaxohen :).

Shpresoj te vazhdosh kjo qe je deri tani Respekte :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

Unejsa te pergezoj per temen e hapur eshte shume iteresante, do te thoja qe ky forum akoma ska ber vitin pak muaj ka qe eshte hapur..keshtu qe nuk ka shume antare ne krahasim me forumet qe kan vite, gjithsesi per aq kohe qe ky Forum eshte hapur ka ecur shume mire dhe shpresojm te ecim sa me shume me ndihmen tuaj dhe te gjithve simpatizantave te Forum-Al.com .
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

Mandi ja me e sigurte qe do ecin si forume sepse eshte shume simpatik si forum dhe me te vertet qe te treheq


PS:a vetem nje gje mos rrini vetem duke na i fshire postimet na lini t ebejme pak chi-chat se e kemi pak qef chit-chatin ne
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

Forumi ka rene nje cik se gjysma e antareve jane me pushime verore...e nuk kane mundesi te hyne ne net.Por nga shtatori mendoj se do behet nami si kohe me pare :p :D

p.s unejsa e kemi temen e chit chat apostafat ku te flasim e te kenaqemi,ne nemat tj sikur ska lezet.
 

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

Teme interesante ;) ... Po jap dhe une mendimin tim :). Jo te gjithe kane mundesine te rrine perpara pc, disa ndodhen me pushime, disa ne pune ... Dhe normalisht besoj se kur kane kohe te lire i kushtojne vemendje e forumit :)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

Kam disa nete qe kam hyre ne kete forume dhe po shikoj nje aktivizim shume te vogel e antarve ne forum. Pse ky mosangazhim i antarve ne forumi perderisa jane bere pjes e forumit se nuk aktivizohen. Kjo eshte per te ardhur keqe se mua personalishte me pelqen shume si forum ka tema shume te bukura dhe dhe ata antar qe kam kontakuar deri tani me pelqejne shum se jane shume te edukuar dhe te respaktuar.

Shpresoj qe interesimi per te qen aktiv ne forum sa e vije dhe te rritet.

Unejsa pershendetje tema e mire qe ke hap, un kam disa muaj qe jam ktu pothuajse nje vit po kam ca muaj qe kam mungu forumi eshte * dhe antar ka shume ktu te regjistrum e tash sic that dhe ju aktivizimi eshte nr. i vogel dihet pra ca ne pun ca ne shkoll dhe mund te ken aktivitete te tjera pastaj dhe vet forumi eshte i ri sa ka ber vitin
mirpo me kto dite qe jam un shumica rrin online sa per te parkuar nick e nuk flasin .....-fershellen-
 

Passion

V.I.P
Anëtar
Mar 7, 2013
Postime
16,899
Pikët
113
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

Tashme ku je ta shohesh?
 

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,239
Pikët
113
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

Unejsa pershendetje tema e mire qe ke hap, un kam disa muaj qe jam ktu pothuajse nje vit po kam ca muaj qe kam mungu forumi eshte * dhe antar ka shume ktu te regjistrum e tash sic that dhe ju aktivizimi eshte nr. i vogel dihet pra ca ne pun ca ne shkoll dhe mund te ken aktivitete te tjera pastaj dhe vet forumi eshte i ri sa ka ber vitin
mirpo me kto dite qe jam un shumica rrin online sa per te parkuar nick e nuk flasin .....-fershellen-
Paska qene akoma ne gji forumi kur eshte bere ky shkrim.

Tash u rrit u bo burre.

p.s. Puffe me siguri ke qene pa pune ne ate kohe, perderisa e paske bo gjithe ate shkrim me kater rreshta :p
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: Mund te me shpjegoni nje gje?

tani qe forumi eshte rritur dhe antaret jon konsumuar ,flas per pjesen me te madhe.Tani pa e qel gojen ja marim njeri tjetrit llafin nga goja :)
Temat po sillen verdall ...bile sot sa her e kom hap forumin, tema te njejta me ngecje ose me shenja pak te dukshme qe kan levizur.
Pertveq Mandi, qe me ka ren ne ;sy"me disa tema te reja ,gati thuaja se forumi ka ren ne gjumë.Po shpresoja qe me mbarimin e pushimeve verore ku njerzit jon te zen ne dasma,ahengje,bregdet etj ,tani prisja realisht nji gjallrim me te theksuar.
une isha ne nji dasem dhe do te me arsytoni per mungesen..e di se i kom mungu temes qka do te kendoni pran varrit:)
 
Top