• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Muse fitues të Music Charity Award

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Rokerët e grupit Muse do të pranojnë çmimin e këtij viti ‘Nordoff-Robbins Silver Clef’ edhe pse e kishin refuzuar atë në vitin e kaluar.


Grupi e pranoi këtë nominim nderi në vitin e kaluar, për muzicientët të cilët kanë mbledhur më së shumti para për bamirësi, por e refuzuan atë duke thënë se nuk e meritojnë. Por grupi tash është pajtuar ta marrë çmimin.

“Ne jemi të ngazëllyer që do të prezantohemi këtë vit në Nordoff Robbins Silver Clef dhe do t’u bashkohemi artistëve si Robert Plant, David Bowie, Pink Floyd, Elton John dhe The Who”, ka thënë lideri i grupit, Matt Bellamy. /Telegrafi/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top