• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Muzikë elektronike!

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,581
Pikët
48
Busave ki kujdes,se me duket...
Se keshtu fillo kariera,bojn sikur hapin tema qe nuk i interesojn,vetem te nesermen kur i shef moderator.

Fshihe shpejt sa je ne kohe.
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,470
Pikët
113
Përgjigje e: Muzikë elektronike!

Busa, s'kam kurrfar pretendime -jo-

Mos e degjo Serafimin se e ka tepru me raki sonte. Nuk po e mbajne kembet :D


 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Përgjigje e: Muzikë elektronike!

Teme e bukur....
Per sot
Nga 1.33 min eshte PERFEKT,sepse kembanat e mushkave(muzikes)i degjoi dhe ne gjume....UNE per rastin...kjo!!!
GREATE
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Përgjigje e: Muzikë elektronike!

Gjume te embel...
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=a_PEPwncoGM&index=11&list=UUNpIP8zVkBd1dchsimLO0rA[/ame]
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,470
Pikët
113
Përgjigje e: Muzikë elektronike!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=ZVfxqHIl630[/ame]
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Përgjigje e: Muzikë elektronike!

Kombaqiris,shkerdhate dhe mongolas...ENJOY
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=o8nH6wOoa4o&index=23&list=UUNpIP8zVkBd1dchsimLO0rA[/ame]
Beni DNA....mami kurvas
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,470
Pikët
113
Përgjigje e: Muzikë elektronike!

Sys kape kete. Eshte biiiijutifullll.

19 here ne dite, cdo dite.

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=rymUSbYQjw8[/ame]
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Përgjigje e: Muzikë elektronike!

ENJOY...
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=yTVQjMGdEZ4[/ame]
Desaparesidos briliant music...ju kllufa
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,470
Pikët
113
Përgjigje e: Muzikë elektronike!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=SHq8VMu3YQ4[/ame]
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Përgjigje e: Muzikë elektronike!

E kam te veshtire tja shikoj fytyren.....por shqiptare me duket????
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=irfg9EukkFE[/ame]
Fette Sau.....lol
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,470
Pikët
113
Përgjigje e: Muzikë elektronike!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=KNJ4MkfFqDQ[/ame]
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,470
Pikët
113
Përgjigje e: Muzikë elektronike!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=LuU5xpiQI1g[/ame]
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,470
Pikët
113
Përgjigje e: Muzikë elektronike!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=MaLeeYoxoXI[/ame]
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,628
Pikët
113
Përgjigje e: Muzikë elektronike!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=bI8Gp6Imlho[/ame]
 
  • Like
Reactions: Rex

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
14,470
Pikët
113
Përgjigje e: Muzikë elektronike!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=AAtnjI87EAE[/ame]
 
Top