• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Muzika Turke

A jeni bere pjes e kanalit nyoutube Muzika Turke


  • Total voters
    3
  • Poll closed .

MuzikaTurke

Muzika Turke Al
Anëtar
Jul 16, 2017
Postime
2
Pikët
0
Vendndodhja
Drenas
Ndiqeni kete keng nga Anisa

Subscribe kanalin per me shum video me perkthim nga gjuha turke , si qdo her videot jane me pamje HD .
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
24,458
Pikët
113
Përgjigje e: Support this

Shqiptare eshte kjo! Bravo!

Une do e perkrah edhe sikur kinezce te kendoje. :)
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,687
Pikët
113
Përgjigje e: Support this

Me.fal por une kam antipati per muziken turke.
Se di perse.
Nuk e suportoj dot vajzen. I uroj suksese gjithsesi.


Temen, saper muhabet po ta them, e ke kunder rregullave te forumit.

Kam pershtypjen se shume shpejt do ta zhdukin.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
24,458
Pikët
113
Përgjigje e: Muzika Turke

Kanina, po shqiptaret qe kendojne kenge italiane dhe angleze dhe gabelshe pse i suporton ti?
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,687
Pikët
113
Përgjigje e: Muzika Turke

Po clidhje ka hipokrizia?
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
24,458
Pikët
113
Përgjigje e: Muzika Turke

Qe merr ne dasem nje kengetar te kendoje shqip, anglisht, greqisht, turqisht dhe ja fluturon parate deri sa shkelen me kembe. E ketu thoni te kunderten. :)
Po s'ka gje, bej c'te duash, se s'do prishemi per dy pare spec. :)
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,687
Pikët
113
Përgjigje e: Muzika Turke

Nuk eshte puna se do prishemi por meqe po flasim te pakten te kuptohemi.
Une di te them qe sa here degjoj muzike turke e cila eshte bere me e pranishme me.keto telenovelat turke ne shqiperi une si degjoj dot.
Perse nuk e di por sme terheq.
Te quhet hipokrizi nuk e di por nese eshte kjo per kete ateher jam hipokrit.

Per ata kengetaret qe thua une skam mare ndonje dhe nga anet e mia nuk hedhim leke neper dasma e tallava.
Ne fakt nga mua nuk degjohet fare tallava.

Per muziken italiane angleze greke e ku di une I degjoj me kenaqesi eshte e vertete. Per mua keto tingellojne bukur.
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
17,130
Pikët
113
Përgjigje e: Muzika Turke

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=XJ9FU5z0G2s[/ame]

Me duket se u dashurova me kete Turkun -enderron-
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
17,130
Pikët
113
Përgjigje e: Muzika Turke

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=uWPhVk_lHdM[/ame]

Edhe kjo e bukur :)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,828
Pikët
113
Përgjigje e: Muzika Turke

po shqiptaret qe kendojne kenge gabelshe pse i suporton!!!!
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=-vo7EISJenI&list=UUCdT7JdIU-psdtU9_93B2sg&index=29[/ame]

hallall haneme :p
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,828
Pikët
113
Përgjigje e: Muzika Turke

KY do jete nga Trojet ....TONA.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=yWtg93upgDY[/ame]
Ilmaz....AFERIM.
HEJVALLAH.
 

Puhiza

E mëngjesit
Anëtar
May 1, 2013
Postime
4,134
Pikët
83
Vendndodhja
Në kështjellën e një ëndrre!
Përgjigje e: Muzika Turke

Dikur degjoja shume muzike turke, tani shume pak muzike degjoj pergjithesisht.
Nje nga te preferuarat e mija ishte kjo kenga!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=m1aWkPjA4w0[/ame]
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
24,458
Pikët
113
Përgjigje e: Muzika Turke

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=r9No8kVSXqQ[/ame]
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,828
Pikët
113
Përgjigje e: Muzika Turke

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=CJAZtfnjjts[/ame]

Hallall arkadash......apo doni me jenicere:p
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,798
Pikët
113
Përgjigje e: Muzika Turke

Aaaavaaav hanum inxhe simit mjuzik :D

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=UNt-Ei6xQsE[/ame]
 

Helena

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
17,130
Pikët
113
Përgjigje e: Muzika Turke

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=icZ-OlVSvb4[/ame]
 
Top