• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Muzike LATINE

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,284
Pikët
113
Amerikanët e Jugut janë entuziastë. Ata hedhin lule për ju në......................... Brazil. Në ARGJENTINE ata..........................HIDHEN drejt teje.

marlene-dietrich6-mimu-100__h-272_v-img__16__9__xl_w-483_-d14a9968b6314b64cbfb1fbee8edfee50e8c...jpg


PS.....per te marten VETEM=KAQ.
Tungos.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,284
Pikët
113
VETEM..................GJIGANDET e LUAJNE kete....


ART.

PS....naten e mire VIKTIMA.
 
Top