• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

MyOrigins II - Autosomal DNA Results

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
11,249
Pikët
113
Përgjigje e: MyOrigins II - Autosomal DNA Results

Gjenetika ka bere revolucion ne kuptimin e se kaluares, sidomos para-historia.
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
11,249
Pikët
113
Sa i perket autozomalit, kane etiketu komponenta shkaku i komercijalizmit simbas mendimit tim.

Kjo me del mu.


 
Top